Hana Mašlíková s manželem Andrém

Hana Mašlíková s manželem Andrém Foto: archiv H. Mašlíkové

Po roce se k sobě vrátili a opět slaví svátek zamilovaných. Hana Mašlíková prozradila, čím ji manžel už v 7 hodin ráno překvapil

Loňský rok trávila moderátorka Hana Mašlíková (39) svátek zamilovaných jen se synem Andreáskem. S manželem Andrém Reindersem se rozešli a chystali se na rozvod. Po roční pauze se k sobě ale překvapivě vrátili. A svátek zamilovaných trenér MMA nenechal rozhodně bez povšimnutí.

"Už ráno jsem dostala obrovský pugét růží a přáníčko. Krásný, romantický vyznání lásky. Co přesně v něm bylo, si nechám pro sebe. Ale hodně mě dojalo. Už ráno před sedmou hodinou to na mě čekalo," řekla Super.cz Mašlíková.

Už je jasné, proč Mašlíková tak dře: Dva dny před 40 bude soutěžit v bikini fitness. Tohle je její forma!

Večer si doma dají večeři. Ale protože je Hanka v přípravě na mistrovství světa v bikini fitness, žádná velká hostina se skleničkou vína to nebude.

"Uděláme si hezký večer, ale nemůžu si dát ani skleničku, protože jsem v přípravě. Ohřeju si rýži s masem a je po Valentýnu. André se modlí, aby už byl květen a byly závody a mohli jsme si zase užít večer se šáněm a normálním jídlem," dodala se smíchem. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků