Blondýnky, brunety, moderátorky i modelky. Slavný hokejista si potrpí na krásné ženy.

Blondýnky, brunety, moderátorky i modelky. Slavný hokejista si potrpí na krásné ženy. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová, Profimedia.cz a archiv J. Jágra

Lásky Jaromíra Jágra: Vzpomenete si, které krásky podlehly jeho kouzlu?

Kolem Jaromíra Jágra (50) se to vždy hemžilo krásnými ženami z řad modelek, moderátorek či miss. S některými zažil hokejista dlouholetá partnerství, u kterých se očekávalo, že skončí veselkou. K té ale prozatím ještě nedošlo.

V roce 1996 si padl do oka s Ivou Kubelkovou (45), která tou dobou soutěžila o korunku královny krásy v Miss ČR. Chodili spolu dva roky. Následně randil pár měsíců s moderátorkou Nicol Lenertovou.

Jeho kouzlu podlehla také modelka Andrea Verešová (42), se kterou tvořil pár 6 let. Náruči hokejové legendy se neubránila ani hvězda Televizních novin Lucie Borhyová (44), se kterou byl hokejista přistižen fotografy během vášnivého polibku.

Z každé strany jedna ex: Jaromír Jágr slavil narozeniny s bývalými láskami. Co na něj práskly?

Vážný šestiletý vztah měl se sporťačkou Innou Puhajkovou (36) a následovalo pět let po boku někdejší miss a dnes již podnikatelky Veroniky Kopřivové (31).

V současné době tvoří legendární sportovec, který slaví kulaté padesátiny, pár s modelkou Dominikou Branišovou, se kterou byl poprvé spatřen v červnu 2020 během návštěvy hotelu ve Špindlerově Mlýně. Zanedlouho spolu budou dva roky a zdá se, že je hokejista stále šťastný a zamilovaný.

Připomeňte si v galerii, které ženy Jaromíra Jágra okouzlily. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků