Andrea Kalivodová Super.cz

Děti jí rostou jako z vody: Operní diva Andrea Kalivodová se pochlubila syny

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová (44) je dvojnásobná maminka. Se svým manželem Radkem vychovává syny Sebastiana a Adriana. A nutno říct, že oba kluci rostou jako z vody. Staršímu Adrianovi už je sedm let a mladší oslavil páté narozeniny.

„Bastíček už má pět let. Je to jako včera, co se mi narodil. Hrozně to utíká. Je důležité si s dětmi užívat každý den a každou legraci. Protože oni strašně rychle vyrostou,“ svěřila se Andrea, kterou jsme potkali na narozeninové oslavě, kterou si její děti opravdu užívali.

„Jsou strašně uřvaní, hlasití a temperamentní, ale milujeme je takové, jací jsou. Snažíme se z nich vychovat čestný, zásadový, slušný lidi, a to je opravdu hard work a na to člověk potřebuje energii,“ řekla nám operní diva, která si nedávno užívala na dovolené v exotice, kam odjela načerpat potřebnou energii.

Andrea Kalivodová v plavkách: Takhle si operní diva užívá exotickou dovolenou na Mauriciu

„Oni sice řvou a jsou to kluci, o kterých všichni ví, když se někde objeví, ale ví, že bez práce nejsou koláče a pečení holubi nelítají do huby,“ dodala Andrea s tím, že ve výchově se snaží být zásadová. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků