Kanye West se obul do partnera své odloučené manželky.

Kanye West se obul do partnera své odloučené manželky. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Nikdy nepoznáš moje děti! Kanye West se ostře pustil do nového partnera Kim Kardashian

Další den, další várka Kanyeho (45) výlevů na sociálních sítích. Rapper, který se z nějakého důvodu rozhodl prožívat rozchod s Kim Kardashian (41) veřejně, se tentokrát opřel do jejího nového partnera Peta Davidsona (28).

Na Instagramu ho nazval ču*ákem a sdílel soukromou zprávu, kterou mu komik, zdá se, poslal. Ta se týkala Westových dětí, které má s Kim, a vypadalo to, že v ní Davidson rappera ujišťuje, že se do jejich rodičovství nehodlá míchat, neboť to není jeho věc. Ale že doufá, že North (8), Sainta (6), Chicago (4) a Psalma (2) jednou pozná a skamarádí se.

Kanye sdílel zprávu s popiskem: „Ne, nikdy nepoznáš moje děti.“ K tomu zahltil sociální síť Peteovými fotografiemi. Jednu s hanlivějším popiskem než druhou. Některé příspěvky už od té doby smazal a následně ujistil sledující, že mu nikdo neukradl účet, ale skutečně všechno píše sám.

Nejkrásnější fotky vůbec, komentují fanoušci nové snímky Kim Kardashian pro prestižní magazín: Co na to Kanye?

Jak je známo, West trpí bipolární poruchou a podobnými záchvaty na sítích, ale i veřejných akcích proslul. Právě ty dost přispěly k rozpadu jeho manželství s Kardashian, do které se pouštěl na Twitteru během své žalostně neúspěšné prezidentské kampaně v roce 2020.

Kvůli výlevům bývá rapper často terčem posměchu, někteří, včetně jeho odloučené manželky, se ho ale v minulosti zastávali s tím, že je zkrátka nemocný.

Kim podala žádost o rozvod v únoru loňského roku a Kanye se ji od té doby několikrát snažil uprosit, aby se k němu vrátila. Sám byl přitom v otevřeném vztahu s herečkou Julií Fox a hojně ho dával na odiv. Vypadá to ale, že i ta už má Kanyeho plné zuby. Smazala si všechny fotky, co s rapperem na sítích měla, a spekuluje se, že je s láskou konec.

Už toho má dost! Kim Kardashian se rázně ohradila vůči neustálým útokům Kanyeho Westa na její osobu

Jen minulý týden West odloučenou manželku několikrát slovně napadl kvůli rodičovství. To už Kim nevydržela a zveřejnila prohlášení, v němž dala jasně najevo, že si přeje, aby řešili věci soukromě, zvlášť pokud jde o děti. West její prosbu ale nevyslyšel. O den později pak zase prosil, ať se k němu vrátí.

Dle slov Kardashian a zdrojů z okolí páru rozvod zdržuje a ztěžuje právě West. Kim si mezitím snaží užívat vztah s Davidsonem, jak to v rámci možností jde. Po Kanyeho posledním výstupu ji spatřili s komikem na rande v New Yorku. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků