Mirai - Vedle tebe usínám

Frontman kapely Mirai s Lucií Borhyovou a Ivou Kubelkovou: A to není jediné překvapení Navrátilovy postele

Lucie Borhyová (44), Iva Kubelková (45), Eva Burešová (28), Sharlotta, Anna Kadeřávková, Andrea Sestini Hlaváčková, ale také Karel Kovy Kovář, Pokáč, Zdeněk Godla nebo Jan Cina. Ti všichni přijali pozvání do postele frontmana kapely Mirai Miraie Navrátila. Právě v ní se točil nový klip k písni Vedle tebe usínám.

„Netroufám si říct, jestli to bude hit, ale máme pocit, že refrén se fakt zarývá do palice. Určitě bych si to přál, ale čím jsem starší, tím víc vím, že nic nevím,“ říká autor písně a frontman kapely Mirai Navrátil (29).

Svatební mejdan Tomáše Plekance a Lucie Šafářové: Bylo mi ctí, říká hvězda popmusic

Píseň Vedle tebe usínám se jako čtvrtá z nejnovější desky Maneki Neko dočkala videoklipu, opět z dílny dvorního videomakera kapely Ondřeje Kudyna. Většinu videa tvoří záběry seshora na zpěváka v posteli, kde se vedle něj střídají známé osobnosti.

„Doteď jsme nestavěli naše klipy na známých tvářích, ale teď nám přišlo, že to dává smysl a není to prvoplánové. Většina z těch lidí jsou kamarádi nebo aspoň spříznění známí,“ objasnil námět Navrátil.

Čerství držitelé Českého slavíka za kapelu roku zároveň oznámili, že kvůli velkému zájmu fanoušků přidávají druhý termín koncertu v pražské O2 areně.

Žádný Ztracený, nejdivočejší mejdan po Slavíkovi rozjely hvězdy StarDance Mirai Navrátil a Zdeněk Godla. Tady je video!

„Máme z toho obrovský respekt, ale poslední týdny v podstatě neustále vysvětlujeme lidem, že je hala plná a nemáme jim co nabídnout. Vzhledem k tomu, že je koncert až za dlouho, tak jsme si řekli, že to riskneme a uděláme druhou. Kdyžtak projedeme kalhoty, ale uděláme si pořádnej mejdan v poloprázdné hale, kde pozveme všechny naše kámoše,“ říká Navrátil.

Termíny tak jsou 15. září a nově 13. října 2022. Kluci slibují „to nejlepší, co kapela Mirai umí s největší a nejdražší technikou, kterou kdy měla k dispozici“. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků