Ashley Graham

Ashley Graham Profimedia.cz

První fotka s novorozenými dvojčátky a hned u kojení. Tahle krásná jména dala svým klukům Ashley Graham

Slavná modelka plných tvarů Ashley Graham (34) se poprvé od porodu dvojčat ozvala světu skrze svůj profil na sociálních sítích. Přidala první fotku a jako podporovatelka kojení ukázala chlapce při krmení.

„Malachi a Roman. Moji kluci byli těmi nejlepšími učiteli a také připomínkou toho, že zvládnu i ty nejtěžší věci. Nebylo to vůbec lehké, ale stálo to za to. Pořád nemohu uvěřit tomu, že mám 3 děti,“ napsala k fotografii a naznačila, že bude chvíli trvat, než prozradí více o porodu.

Porod prvního chlapce, dvouletého syna Isaaca, sdílela nejen ve svém podcastu, ale také v rámci příspěvků na Instagramu. Prozradila tehdy průběh domácího porodu, protože v nemocnici by na ni prý dolehla úzkost. „Musím říct, že teď když jsem porodila, přirozeně, takže jsem všechno cítila, myslím, že není nic, co bych nedokázala. Nic, u čeho bych řekla, že je to moc těžké nebo že to nezvládnu. Šest hodin jsem přirozeně rodila,“ uvedla Graham po prvním porodu, který proběhl do bazénku.

Poslední fotky před porodem dvojčat: Ashley Graham ukázala bříško ve 40. týdnu těhotenství

„Nejspíš se z toho zblázním, ale víte co? Já tu výzvu přijímám. V naší rodině se to dvojčaty hemží. Můj dědeček je z dvojčat a mám mnoho bratranců a sestřenic, kteří jsou dvojčata,“ uvedla několik týdnů před porodem pro PopSugar Graham. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků