Kamila Valieva

Kamila Valieva Profimedia.cz

Hvězda (15) olympiády s dopingovou aférou se už předvedla v roli modelky: Pózovala dokonce i pro Vogue

Teprve patnáctiletá ruská krasobruslařka Kamila Valieva je hvězdou letošních Zimních olympijských her. Za svůj výkon na ledě si vysloužila zlatou medaili, a ne nadarmo se jí přezdívá Miss Perfect.

O tom, že bude svou zemi reprezentovat na olympiádě, snila už od tří let a krasobruslit začala v pěti. A aby toho nebylo málo, stihla už přičichnout i k modelingu. Kromě spolupráce se sportovními značkami pózovala například pro ruský Vogue. Jak jí to šlo v roli modelky, se můžete podívat ZDE.

Na Instagramu se náctiletá sportovkyně dělí o střípky z tréninků i osobního života. Přiznala ale, že se přece jenom cítí trochu pod tlakem.

Sexy kočky našich hokejistů: Královna krásy s odebranou korunkou i dcera sparťanské legendy

„Určitě cítím tlak, protože je to moje první sezóna mezi dospělými krasobruslaři. Věřím ale, že ho zvládám dobře. Někdy mi pomáhá k lepším výkonům,“ nechala se slyšet.

„Byla jsem ze soutěže trochu nervózní, ale je mi ctí být součástí olympiády. Snila jsem o tom už od tří let. A můj dětský sen se mi splnil,“ dodala.

Kamilin sen se ale může rychle rozplynout. Potvrdilo se u ní totiž podezření z dopingu. Patnáctiletá závodnice měla v prosinci při národním šampionátu v Petrohradu pozitivní test na zakázanou látku trimetazidin.

I tyhle české kočky budou oslňovat na olympiádě. Kdo vzbudí rozruch na střelnici, ve stopě a na zasněženém svahu?

Rusko přitom už tak nesmí kvůli dopingovým skandálům na olympijských hrách používat svoji vlajku ani hymnu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků