Iva Kubelková

Iva Kubelková TV Nova

Po Absolonové vtrhne do Tváře někdejší láska Jaromíra Jágra i sympatický herec

V deváté řadě show Tvoje tvář má známý hlas se kromě největší hvězdy Moniky Absolonové (45) představí také moderátorka Iva Kubelková (45) a herec Denis Šafařík (27). Doplní je influencer Martin Carev.

Iva bere účinkování v show s velkou pokorou, ale zároveň ji uklidňuje podpora od jejích nejbližších: „Moje holky byly nadšené, říkaly: ‚jé mami to je super, to bude legrace‘ a můj partner mě podporuje ve všem, do čeho vkročím, takže reakce na moji účast ve Tváři byly opravdu pozitivní,“ nechala se slyšet Kubelková.

Z každé strany jedna ex: Jaromír Jágr slavil narozeniny s bývalými láskami. Co na něj práskly?

Jako velkou výzvu bere účast ve Tváři i talentovaný herec Denis Šafařík, který je znám díky roli kouzelníka Žita v pohádce Kouzelník Žito. „Rád ztvárním opravdu kohokoliv. Určitě se ovšem těším na ztvárňování ženských interpretek, protože si myslím, že to bude docela vtipný,“ smál se. „Obavy mám rozhodně z toho, že budu mega trapnej, ale už jsem se bavil s ostatními účinkujícími a asi nebudu jediný,“ dodal.

Potvrzeno: Hvězdou Tváře bude Monika Absolonová! Kdo další míří do populární show?

V show Tvoje tvář má známý hlas bude osmička slavných účinkujících každý týden bavit diváky proměnami v jiné slavné ikony světového i domácího šoubyznysu. V rolích moderátorů se objeví osvědčená dvojice Ondřej Sokol (50) a Aleš Háma (49). 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků