Eva Hrušková Super.cz

Představitelka Popelky za pár dní oslaví 70! Jaký má recept na to být fit a plná energie i ve vyšším věku?

Představitelku první české Popelky zastihnete vždy ve skvělé náladě. Není snad den, kdy by Eva Hrušková (69) nerozdávala úsměvy a nebyla plná energie. Herečka 27. března oslaví životní jubileum a nás zajímalo, co ji nabíjí energií.

„Myslím si, že to je pohyb, toho nikdy není dost. Pokud máte zdravé nohy a tělo, a to tělo vám to poskytuje, tak chodit, chodit a chodit,“ svěřila se herečka. „Potom vyvážená strava a co nejkvalitnější a pohoda. Přátelé a rodina. Takže tři věci. Pohyb, správná strava a přátelé,“ dodala Eva Hrušková, kterou jsme potkali na otevření nového květinářství na pražském Smíchově.

Popelka Eva Hrušková se stala opět babičkou: Na světě přivítala další vnučku

Jak sama přiznala, květiny má ráda, ale manžel Jan Přeučil může domů nosit pouze jeden typ kytek. „Každá žena má květiny ráda a je ráda, když dostane květinu od manžela, bratra nebo syna. Manžel mi nosí kytky a také synové, ale ví, že dávám přednost kytkám v květináči před řezanými. Manžel s řezanými skončil. Dostávám třeba anturium v květináči, nebo brambořík a květinky, které můžete mít doma dlouho,“ dodala herečka.

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků