Kopíncová má spadeno na místo moderátorky Super.cz

Titul miss nebyl hlavní cíl: Moderátorky zpráv by se před touto kráskou měly mít na pozoru

Titul královny krásy získaný v roce 2020 se rozhodla Karolína Kopíncová (25) využít k tomu, aby založila nadaci a prosadila se ve světě showbyznysu. Už studiem medií a žurnalistiky na Masarykově univerzitě v Brně, které zatím přerušila kvůli účasti ve světové soutěži krásy, nakročila do tohoto světa nakročila.

Z modelek vytvořila anděly i ďáblice. Sama návrhářka odzbrojila přítomné muže hlubokým výstřihem

Na 184 cm vysokou rodačku z Vrbna pod Pradědem se nejen hezky dívá, ale příjemně se ji i poslouchá. Svůj kultivovaný mluvený projev by chtěla využít při moderování. „To, jak mluvím, je určitá deformace ze školy. Jsem si vědoma toho, že to ne vždy působí přirozeně. Mám to naučené ze školy,“ krčila rameny během rozhovoru na premiéře filmu V létě ti řeknu, jak se mám. „Je přede mnou ještě dlouhá cesta a mám se ještě co učit. Když se podívám na krásky, které moderují v televizi, tak si uvědomuji, že ta cesta bude ještě dlouhá.“

Pandemie napáchala škody i na postavě této dlouhonohé krásky. Misska ke své postavě nešetří kritikou

Co je tedy Karolínina vysněná pozice? „Hlavní zprávy. Zároveň by se mi líbilo mít vlastní diskuzní pořad. To je ale vývin. Tam by se mi líbilo, že tam mohu vložit i svůj pořad,“ říká Karolína Kopíncová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků