Raissa Barbosa

Raissa Barbosa Profimedia.cz

Sexy Brazilka (31) drží celibát, aby se lépe soustředila na práci: Uhodnete, jaká je její profese?

Influencerka a modelka Raissa Barbosa (31) je ambasadorkou oblíbené brazilské soutěže Miss BumBum. Se soutěží má bohaté zkušenosti, účastnila se jí v roce 2017 a umístila se na druhém místě. Od té doby obdivuje na Instagramu její zadeček už přes 4 miliony fanoušků.

Aby byla dobrou ambasadorkou, nedovolí si Raissa žádné rozptýlení. Dokonce zašla tak daleko, že až do soutěže hodlá žít v celibátu.

„Sexuální zdrženlivost jsem praktikovala i v minulosti. Chci se na 100 % soustředit na své projekty. Někdy se musíte něčeho vzdát, abyste mohli dělat něco jiného naplno. Proto jsem se rozhodla pro celibát,“ nechala se slyšet sexy Brazilka.

Modelku s nejlepším zadečkem světa šikanují kvůli vzhledu: Lidé mě nenávidí, protože jsem sexy

Zápis do soutěže probíhá od 7. února a letos se mohou zapsat i muži, kteří budou soutěžit o nejhezčí pánský zadek v kategorii Mister BumBum.

Finále soutěže se každoročně účastní 27 krásek reprezentujících všechny státy Brazílie. Ty se odborné porotě předvádějí v bikinách, vše samozřejmě pro charitativní účely. Po vzoru Brazílie si obdobu soutěže zorganizovaly i některé další státy, neberou to ovšem zdaleka tak vážně jako Brazilci. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků