Kamil Střihavka si nabral moc práce a zkolaboval

Kamil Střihavka si nabral moc práce a zkolaboval Foto: Richard Kocourek

Kamil Střihavka zkolaboval a skončil v nemocnici

Rocker Kamil Střihavka (56) opět zkolaboval. O víkendu musel zrušit vystoupení i účinkování v pořadu Tobogán. "Místo koncertu nám pořadatelé řekli, že Kamil Střihavka skončil s akutním stavem v nemocnici," postěžoval si fanoušek z Kralup nad Vltavou

Rocker měl v sobotu vystoupit v přímém přenosu rozhlasového přenosu Tobogán u Aleše Cibulky, ten ale sdělil, že kvůli Střihavkovým zdravotním problémům bude zpívat pouze Bára Basiková (58). Stejně zklamaní byli i fanoušci, kteří o víkendu dorazili na koncert Střihavkovy kapely Leaders! do Kralup nad Vltavou.

"Jednalo se jen o krátkodobý problém, Kamilovi píchli v nemocnici injekci. Zůstat tam rozhodně nechtěl. Naopak už v neděli zpíval v muzikálu Jesus Christ Superstar," řekl Novinkám zpěvákův manažer Luboš Vilas. "Sám mu říkám, že se moc přepíná," dodal.

Zpěvák zpívá zároveň ve dvou muzikálech, kromě role Ježíše je to ještě šerif v Robinu Hoodovi. Jezdí se svojí formací Leaders! a navíc připravuje pět koncertů se skupinou BSP. S tou nedávno vydal i DVD. Volno neměl ani v létě, kdy objížděl hudební festivaly a muzikály zkoušel.

Kamila Střihavku pronásledují zdravotní problémy poslední dva roky. V létě 2009 měl velmi silnou alergickou reakci po bodnutí hmyzem. Převezli ho do nemocnice s podezřením na srdeční slabost. Několikrát řešil i potíže s hlasivkami. 

Saša Šeflová , Super.cz