Carmen Electra

Carmen Electra Profimedia.cz

Věřili byste, že za pár týdnů oslaví 50. narozeniny? Takhle sexy je Carmen Electra v korzetu

Hvězda seriálu Pobřežní hlídka Carmen Electra oslaví 20. dubna 50. narozeniny. Herečku po delší době zastihli paparazzi při cestě na večeři v Hollywoodu.

Carmen vyrazila celá v černém a nebyla by to ona, aby i v kalhotovém kostýmku nevypadala sexy. Pod sako totiž oblékla korzet s krajkovými průstřihy. Bujný dekolt tak byl nepřehlédnutelný.

5 plavčic z Pobřežní hlídky: Která z nich je ve zralém věku stále sexsymbolem?

Kariéru Carmen, jejíž vlastní jméno zní Tara Leigh Patrick, nastartovala modelingová kariéra a focení pro Playboy. Své jméno si nechala změnit na popud zpěváka Prince (✝57). Jako herečka prorazila až se seriálem Pobřežní hlídka, ve kterém se objevovala v letech 1997-1998.

Za svou kariéru se na stránkách časopisu Playboy objevila několikrát. Jejím snem ovšem bylo něco jiného, jak se svěřila v roce 1997 magazínu People, chtěla být tanečnicí a vystupovat na Broadwayi.

Carmen Electra (46) potěšila své fanoušky: Po devíti letech se svlékla donaha!

Co se týče jejího partnerského života, na muže štěstí moc neměla. Byla vdaná za basketbalovou legendu Dennise Rodmana a podruhé za kytaristu Dava Navarra. S dalším hudebníkem, kytaristou Robem Pattersonem, byla nějakou dobu zasnoubená, ale v roce 2012 se rozešli. Aktuálně o žádném partnerovi nemluví a soustředí se hlavně na práci. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků