Krásná Kristýna nemá role.

Krásná Kristýna nemá role. Michaela Feuereislová

Krásná Leichtová je bez práce i peněz. Nemá ani na dovolenou

Půvabná herečka Kristýna Leichtová (36) nemá momentálně do čeho píchnout. Dotočila svoji roli v seriálu Cesty domů a kromě hraní divadla čeká na další příležitosti. Žádná ale není jistá. Kristýna je na tom teď tak, že si nemůže dovolit ani odjet na dovolenou do teplých krajin, i když by na to zrovna měla čas.

"Snad bych si měla zahrát ve třetím díle filmu Bastardi. V prvním mě znásilnili, ve druhém jsem nebyla, tak uvidíme. Scénář ještě nemám, ale mělo by se začít natáčet v dubnu," řekla Super.cz. "Od května by se měl natáčet zbrusu nový seriál na Nově, ale možná se ještě odsune. Je ze školního prostředí. Ale tam už mě žáci neznásilní," smála se. "Všechno ale nastane až na jaře, takže mám volnější období," dodala.

Na dovolenou v teple ale nepomýšlí. "To bych na to musela mít peníze, abych si to pořádně užila.Teď na to takové prostředky nemám," prozradila. Volný čas si tak krátí tím, že se učí vařit. "Mám za sebou takové věci jako pravou boloňskou omáčku, která se vaří osm hodin, anebo domácí paštiku," vyprávěla.

Kristýna také maká na postavě. "Kromě fitka jsem začala i běhat, což je nejlevnější a nejúčinnější. Ráno kolem jedenácté, mě můžete potkat, jak běhám na nábřeží u Vltavy," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků