Gábor Boráros v reality show Survivor končí. TV Nova

Konec v Survivoru potvrzen: Zápasník Boráros musel soutěž vzdát, lékaři ho posílají na operaci!

Televize Nova potvrdila, že slovenský zápasník MMA Gábor Boráros opouští reality show Survivor. Soutěž musel vzdát kvůli zdravotním potížím s kolenem.

„Gábor odstupuje ze show kvůli problémům s kolenem, které ho trápily už v rámci jeho MMA kariéry. Všichni soutěžící v případě, že je trápí zdravotní problémy, procházejí zdravotními kontrolami u lékařů, kteří dohlížejí na průběh soubojů. Po lékařských vyšetřeních a magnetické rezonanci kolene doktoři Gáborovi zakázali nadále pokračovat v soutěži, a po příjezdu na Slovensko mu doporučili operaci,“ uvedla Nova v prohlášení.

Další sexbomba s obřími vnadami! Tahle blondýnka je přítelkyní slavného slovenského zápasníka MMA

V soutěži proti sobě bojují dva týmy, červení a modří.

Červený tým se skládá z Johany Špačkové, Nikoly Čechové, Tomáše Zástěry, Chili, Daniela „GoGo“ Štraucha, Xénie Gregušové, Gábora Borárose, Nathana Christiána Dzaby a Veroniky Havlik. Modrý tým tvoří Vladimír Čapek, Adam Raiter, Enrique Lysoněk, Lukáš Urban, Aylin Saranova, Iva Pazderková, Veronika Přikrylová, Dominika Šimová, Lenka Zuzulová, Tomáš Benko a Branislav Martanovič.

Loučení se ani tentokrát neobešlo bez emocí, jak se můžete podívat na videu.

Konec v reality show Survivor: Zpěvák nečekaně odstoupil!

Boráros není prvním členem červeného týmu, který soutěž opouští. Hned na začátku boj vzdal zpěvák Vojta Drahokoupil, u kterého se v Dominikánské republice projevily psychické potíže. Rozhodl se proto dál nepokoušet své zdraví a hned zkraje se s reality show, která se prezentuje jako „nejdrsnější“, rozloučil. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků