Kristýna Frejová odkryla, jak na tom její tatínek je.

Kristýna Frejová odkryla, jak na tom její tatínek je. Herminapress

Ladislav Frej prý bojuje v IKEM o život: Jeho dcera nám řekla, jak na tom herec opravdu je

Dnes se v médiích objevila znepokojivá zpráva, že byl Ladislav Frej (80) hospitalizován. Obrátili jsme se proto s prosbou o vyjádření na jeho dceru Kristýnu Frejovou (50).

Podle deníku Blesk Frej bojuje v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny o život. Herec naštěstí není v ohrožení života, ani neřeší potíže se srdce. „Tatínek nemá problémy se srdcem. Leží na standardním pokoji se zablokovanou krční páteří,“ řekla Super.cz Frejová a dále uvedla: „Jeho zdravotní stav nikdy ani náznakem nepřipomínal boj o život. Ani pro něj nejela rychlá," uvedla herečka.

Mladý Sova z Nemocnice na kraji města slaví 80. Život mu připravil těžké zkoušky

„Táta odjel do nemocnice na běžné vyšetření. Aby mu mohli udělat všechny testy, tak ho rovnou hospitalizovali. V pátek podstoupil plánovaná vyšetření a po víkendu ho čekají ta zbývající. Jediné, co teď potřebuje, je klid,“ ubezpečila nás herečka.

Ta během dne řešila telefonáty příbuzných z USA či své dcery Ráchel, ale i přátel Ladislava Freje, které zpráva o jeho stavu vystrašila. „Doufám, že aspoň takto mohu ostatní uklidnit, že je můj otec v pořádku,“ vzkázala Kristýna Frejová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků