Aneta Chovanová a František Doležal

Aneta Chovanová a František Doležal Foto: Archiv A. Chovanové

Svatba nebude! Influencerka A.N.D.U.L.A krátce po zásnubách oznámila rozchod s otcem svého syna

Influencerka Aneta Chovanová alias A.N.D.U.L.A je opět single. Již podruhé se rozešla s podnikatelem Františkem Doležalem, otcem jejich syna Patrika. Pár se loni v létě zasnoubil a na letošní rok byla plánována veselka. Ta se ale konat už nebude.

"Je to pravda. Rozešli jsme se na naší společné dovolené v Dominikánské republice. Bez zbytečných emocí, hádek. Byl to důstojný rozchod dvou dospělých lidí, kterým záleží především na tom, aby jejich syn byl šťastný," řekla Super.cz Aneta.

Instagramová hvězda A.N.D.U.L.A promluvila o návratu k otci svého syna! V těhotenství ho opustila kvůli nevěře

"Bylo to po velmi zralé úvaze. Důvodem je to, že jsem prostě znovu nedokázala Františkovi úplně věřit. Ta důvěra byla asi neobnovitelná, i když jsem si moc přála mu naprosto věřit. Bohužel to už nešlo. A já se rozhodla, že už takhle nechci fungovat dál," dodala influencerka.

A.N.D.U.L.A se s Františkem rozešla poprvé před více než dvěma roky, v době těhotenství, kvůli jeho údajným nevěrám, o kterých se nebála informovat své fanoušky na sociální síti. Loni v prosinci ohlásila návrat. Bohužel ale vztah už slepit nešlo a nyní je velké lásce konec. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků