Lucca se sice svlékla pro pánský časopis, má ale své hranice. Super.cz

Kolegyně zakryjí jen bradavky a vydělávají čtyřikrát tolik. DJ Lucca zůstává cudná a chudá

Využila toho, že v kurzu už nejsou platinové blondýny s obřím silikonovým poprsím. Lucie „Lucca“ Dvořáková (44) sebrala odvahu a po čtyřicítce nafotila akty pro pánský časopis Playboy. Dýdžejka si netroufá sama sebe označit za playmate.

„Kritéria jsou taková, že bych pro toto označení musela ukázat ještě víc. Na to jsem neměla odvahu,“ uvedla v rozhovoru pro Super.cz hudebnice, která naznačovala, že na fotkách působila cudně.

DJ Lucca sundala podprsenku: Sexy fotky musí korespondovat s její profesí. Podívejte se na výsledek

Manželka zakládajícího člena kapely Lucie Michala Dvořáka (56) si nedovede představit, že by nafotila odvážnější snímky.

„To, co jsem předvedla, je moje maximum. Jsem hlavně dýdžejka,“ říká Lucca, která se chce prezentovat hlavně svou tvorbou. „Nechci se profilovat vzhledem, ale hudbou. Vzhled k dýdžejingu patří, ale nesmí to být to primární,“ říká.

DJ Lucca se kompletně svlékla pro Playboy: V kurzu už nejsou silikony, tak jsem souhlasila

Na svou vizáž během hraní blond kráska dbá, ale s provokativností to nepřehání. „Existují dýdžejky, které hrají jen se zakrytými bradavkami a berou čtyřikrát větší honoráře. Já jsem ale chudá zahalená dýdžejka. Nemám na to odvahu,“ smála se Lucca. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků