Karolína Tothová

Karolína Tothová Foto: archiv K. Tothové

To je tělíčko: Půvabná zpěvačka odletěla do exotiky a předvedla luxusní postavu v plavkách

Muzikálovou zpěvačku Karolínu Tothovou (29) vídáme pravidelně na divadelních prknech. Ve svém diáři našla půvabná brunetka několik volných dní, sbalila kufry a odletěla relaxovat na exotickou dovolenou. Svou dokonalou postavu nyní vystavuje slunečním paprskům na Zanzibaru.

„Loni jsem odpremiérovala tři muzikály, takže jsem hodně zkoušela. Zatoužila jsem po odpočinku. V dubnu oslavím třicáté narozeniny, takže jsem si dovolenou nadělila jako dárek,“ sdělila pro Super.cz půvabná Karolína. Samozřejmě se nabízí otázka, s kým zpěvačka tráví dovolenou. Na tuto otázku nám však bleskově odpověděla.

Andrea Kalivodová v plavkách: Takhle si operní diva užívá exotickou dovolenou na Mauriciu

„Chtěla jsem pokořit svůj strach ze samoty v cizí zemi, a tak jsem se vydala na tento ostrov sama. Můžu říct, že to byl jeden z mých nejlepších nápadů v životě. Všem vřele doporučuji,“ dozvěděli jsme se od Karolíny. „Je to tu nádherné, moc si užívám. Nemusím řešit žádné problémy, skvěle tu relaxuji. Ale samozřejmě se těším na diváky a na mé milé kolegy,“ dodala závěrem herečka, která vystupuje například v muzikálech Láska nebeská, Kouř nebo Bratři. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků