Sarah Jessica Parker a Willie Garson při natáčení A jak to bylo dál

Sarah Jessica Parker a Willie Garson při natáčení A jak to bylo dál Profimedia.cz

Sarah Jessica Parker popsala poslední natáčecí dny s milovaným kolegou (✝57), který podlehl rakovině

Sarah Jessica Parker (58) popsala, jak probíhaly poslední dny na place s kolegou Williem Garsonem (✝57). Herec, který v Sexu ve městě ztvárnil nejlepšího přítele Carrie Stanforda, před čtyřmi měsíci prohrál svůj boj s rakovinou slinivky.

Připojil se i k natáčení pokračování oblíbeného seriálu s názvem A jak to bylo dál a objevil se v jeho prvních dílech.

„Kdyby mohl zůstat ještě jeden den, další dvě hodiny, tři týdny, sebral by sílu a zahnal tu hroznou bolest, kterou prožíval,“ rozpovídala se v dokumentu, který po odvysílání nového seriálu uvedlo HBO.

Autority zveřejnily příčinu úmrtí Stanforda (✝57) ze Sexu ve městě: O jeho zdravotním stavu věděli jen nejbližší

„Nemohu uvěřit, že už mu nemůžu zavolat. Prostě tomu nemohu uvěřit. Pořád mi říkal, že je jeho postava nejoblíbenější z celého seriálu. A myslel to vážně. Vždycky jsem mu odpovídala 'No, když myslíš.' A ukázalo se, že měl možná pravdu.“

Garson byl naposledy viděn na veřejnosti 1. srpna, a to právě na place A jak to bylo dál. S Parker si byli stejně blízcí jako jejich seriálové postavy.

Jeho odchod zdrtil tvůrce i všechny kolegy. Většina ani nevěděla, že byl nemocný. „Nechtěl, abychom to věděli, protože nechtěl, aby to bylo o něm,“ dodala v dokumentu představitelka Charlotte Kristin Davis.

Z toho puká srdce: Takhle dojemně se rozloučil se zesnulým Stanfordem (✝57) ze Sexu ve městě jeho syn

Willie po sobě zanechal syna Nathena (20), kterého si adoptoval jako sedmiletého. Se synem měl krásný vztah. Nathen hovoří o zesnulém otci pouze v superlativech. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků