Makhmud Muradov a Monika Bagárová s dcerou Ruminkou

Makhmud Muradov a Monika Bagárová s dcerou Ruminkou Foto: archiv M. Bagárové

Bagárová a Muradov opět spolu? Zpěvačka se pochlubila společným rodinným snímkem!

Monika Bagárová (27) a Makhmud Muradov (32) sice o vánočních svátcích oznámili rozchod, ale ledy mezi nimi hodně rychle roztály. Ač ani jeden zatím nepotvrdil, že by se k sobě vrátili jako pár, fungují aspoň jako spokojená rodina, což si protiřečí s prosincovým vyjádřením Bagárové.

„Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,“ prohlásila zpěvačka známá ze SuperStar.

Netrvalo dlouho a emoce se výrazně zklidnily. Muradov už netráví měsíce v dalekém Uzbekistánu, vrátil se do Česka a často zveřejňuje videa a snímky s milovanou dcerou. Vliv má samozřejmě i zranění, kvůli kterému přišel o zahraniční zápas, ale zdá se, že si také ujasnil priority, což nedávno potvrdila i Bagárová.

Muradov zpátky u Bagárové. Podívejte se na jeho roztomilé setkání s dcerou

„Ruminka je náš smysl života. Oba pro ni dýcháme a uděláme vždy vše proto, aby byla šťastná a nechybělo jí nic. Tím nemyslím materiálně,“ prozradila. A teď se po delší době pochlubila společným rodinným snímkem!

Malou Ruminku vzali s Muradovem do hračkářství. „Ruminka poprvé na kolotoči, eště eště... mamiii,“ rozněžnila se zpěvačka v doprovodu svého možná už staronového partnera.

Jak to má nyní Monika Bagárová s Muradovem? Zpěvačka po delší době promluvila

„Moc vám to sluší,“ okomentovala snímek i Lela Ceterová (32), jež nedávno prožívala bouřlivý rozchod s Karlosem Vémolou (36) a nyní už s ním zase vrká jako zamilovaná hrdlička. A přesně takhle to může být i u Bagárové s Muradovem, byť o svém comebacku zatím nemluví a zaměřují se především na dceru. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků