Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová Foto: archiv T. Kerndlové

A opět ten zadeček: Tereza Kerndlová předvedla své sexy pozadí a schytala to od fanoušků

Přestože aktuálně Tereza Kerndlová (35) netráví čas v Česku, její fanoušci rozhodně o nic nepřichází. Zpěvačka je totiž pravidelně zásobuje snímky ze Španělska, kde má se svým manželem od loňska dům.

Ve španělské Esteponě, kde tráví zpěvačka několik měsíců v roce, si může užívat krásných 20 stupňů i v zimě. Své sledující na sociální síti tak Tereza opět potěšila fotkou své dokonalé postavy. Tu předvedla nejen v dunách, ale i na pláži, na které vyšpulila i své ukázkové pozadí. „Kousek za Gibraltarem je několik úchvatných pláží, kde jsou i duny, písek je navátý je přímo z Afriky a teď v únoru skoro nikde nikdo, prostě pecka,“ pochlubila se Kerndlová, která však tentokrát sklidila i trochu kritiky.

Tereza Kerndlová zabalila kufry a odletěla do Španělska: Sexy tělo vystavuje slunečním paprskům

„To, že jste hezká, všichni víme, proč se neprezentujete něčím, co by mělo větší přínos? Nic proti vám, ale, určitě máte víc, co ukázat,“ napsala zpěvačce jedna z fanynek. „Už bys měla myslet i na sebe, nejen na kariéru, dokázala jsi, že jsi top. Věřím, že tvoji rodiče by uvítali miminko,“ napsal jeden z fandů k rajcovní fotce z pláže. Tereza však dostala zastání. „Miminko není povinnost. Někdo na to prostě není a počká si,“ dodal fanoušek. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků