Zbavit se přebytečných kilogramů je lehčí, než si myslíte! Revoluční novinku objevují i celebrity.

Receptem, jak se zbavit nadbytečných kil a udržet si zdravý životní styl bez drastické diety, je funkční strava. Své o tom ví například Lucie Březinová, fitness trenérka a výživová poradkyně, která je důkazem tvrzení, že věk je jen číslo. Dle jejích slov je nejdůležitější strava, zdravý rozum a každodenní pohyb. A právě ona nyní doporučuje revoluční novinku Nero FOOD.
Proč je Nero FOOD tak unikátní?

Proč je Nero FOOD tak unikátní?

Nutričně vyvážená funkční strava Nero FOOD má vysoký obsah bílkovin, vitamínů, minerálních látek a nízký obsah sacharidů a tuků. Obsahuje stopové prvky a vyváženou kombinaci živin bez přidaného cukru doplněnou o L-Karnitin, MCT olej, guaranu a chróm. Princip je založen na optimálním příjmu proteinů a omezeném příjmu sacharidů. Unikátní metoda funguje na muže i ženy bez rozdílu věku. Pokud tělu cíleně omezíte sacharidy, vaše tělo přejde na náhradní zdroj paliva z tukových zásob. A váha jde rapidně dolů.

Koupit v akci
nyní na nerodrinks.com
Nero FOOD doporučuje Lucie Březinová.

Nero FOOD doporučuje Lucie Březinová.

“Každý den mám časově velmi náročný a Nero FOOD mi pomůže dodat tělu dostatečné množství všech potřebných látek” říká Lucie Březinová a dodává: “Můžete si naplánovat den jak chcete, aniž byste museli den dopředu složitě vymýšlet jídelníček nebo myslet na to, kde si zrovna dnes koupím něco k snědku. Vše máte jednoduše po ruce v práci nebo v autě” Nyní se na svém stotisícovém profilu pochlubila, že od Vánoc zhubla čtyři kilogramy. “Pandemie není zrovna přátelská doba pro pohyb a protože trvá už opravdu dlouho, člověk musí být nejen ostražitější, ale i kreativní. Období Vánoc je navíc doba, kdy se ve většině z nás probouzí až dětská radost z mlsání a je leckdy prakticky nemožné neochutnat, “ vysvětluje Lucie Březinová, co jí přivedlo ke změně jídelníčku, ve které vsadila na funkční stravu Nero FOOD.

Koupit v akci
nyní na nerodrinks.com
Nero FOOD má prokazatelné výsledky!

Nero FOOD má prokazatelné výsledky!

Nero FOOD funguje na muže i ženy, bez rozdílu věku. Není možné, aby u někoho Nero FOOD „nefungovalo“. Příkladem je Petr Rund, který jeden měsíc používal Nero FOOD a zhubnul přes 13 kilogramů. Celý průběh výzvy můžete sledovat na jeho Instagramu @petr_rund nebo se můžete podívat na video na YouTube kanále Nero TV.

Video
nyní na youtube.com
Nero FOOD vždy po ruce - v kanceláři nebo autě!

Nero FOOD vždy po ruce - v kanceláři nebo autě!

Nero FOOD se prodává v dóze nebo v ještě výhodnějším balení kilovém sáčku. Máte ho tak stále při ruce jak v práci tak na cestách.

Koupit v akci
nyní na nerodrinks.com

Časová osa článků