Dara Rolins a Pavel Nedvěd jsou zamilovaní jako teenageři.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd jsou zamilovaní jako teenageři. Foto: archiv D. Rolins

Adam a Eva v ráji. Rolins prožívá s Nedvědem v destinaci boháčů své první líbánky

Před pandemií koronaviru trávila Dara Rolins (49) zimní období na indonéském ostrově Bali, kde jí dělala většinu času společnost dcera a střídali se u ní přátelé. Třináctiletá Laura letos nemůže odcestovat na tak dlouhou dobu mimo naše časové pásmo a popovou divu zase drží v Evropě její nový vztah s viceprezidentem fotbalového Juventusu Pavlem Nedvědem (49).

Exkluzivně: Dara Rolins už půl roku chodí s fotbalistou Pavlem Nedvědem

O dovolenou se ale neochudila a se svou láskou Dara vycestovala na dovolenou na Maledivy. S partnerem se totiž viděla naposledy na přelomu roku, poté bývalý fotbalový reprezentant trpěl covidem a popová diva se za ním do Itálie mohla vydat až o měsíc později. „Jedu za Pavlem na konci ledna. Nejspíš se vydáme někam za teplem,“ svěřila své plány zpěvačka v rozhovoru pro Super.cz, a jak naplánovala, tak také učinila.

Dara Rolins frnkla s Nedvědem na milionářské Maledivy. Podívejte se, jak to zamilované zpěvačce seklo v bikinách

Rolins navštívila ostrůvky v Indickém oceánu poprvé a pohyb v ráji si užívá. Podle fotek, které sdílí na sociální síti, se zdá, že pár prožívá na Maledivách své první líbánky. Dara se pochlubila stále svalnatou postavou svého chlapce nebo zveřejnila fotku propletených dolních končetin obou v posteli po probuzení. Zkrátka se chovají jako Adam a Eva v ráji. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků