Známé osobnosti milují jednu asijskou bylinu. Právenka je 15× silnější než ostropestřec

Na společenské večeři pořádané u příležitosti uvedení potravinového doplňku IMUNworld na český trh se sešli vzácní hosté a známé osobnosti. Na vlně účinků rostlinky Právenka latnatá se nesli mistr etikety Ladislav Špaček, muzikálová diva Michaela Štiková, moderátorka a herečka Eva Decastelo, Muži roku Lukáš Vyšehrad, Martin Gardavský a Dominik Chabr, modelka Kateřina Wohlmann Votavová, zpěvák Martin Schreiner, moderátor Petr Vojnar, juniorský mistr světa v desetiboji František Doubek a další hosté.
A co je vlastně Právenka latnatá?

A co je vlastně Právenka latnatá?

Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, kterou zná jen hrstka odborníků, ve světě se stala Právenka latnatá (Andrographis paniculata, Měkýn latnatý) velkým hitem a nedostatkovým zbožím. Česká společnost HERBAL WORLD včas vsadila na svůj instinkt a má dostatečné množství této plodiny pro zákazníky v celé Evropě. Již před mnoha lety se tato plodina stala nedílnou součástí života většiny Skandinávců, kteří si ji oblíbili pro její přispívání k normální funkci dýchacího systému. V čem je však její hlavní síla? Úspěšná cesta k normální činnosti JATER, jelikož dle vědeckých studií je Právenka latnatá 15x účinnější než ostropestřec!

Koupit
nyní na www.herbalworld.cz
IMUNworld - doporučuje Eva Decastelo, ambasadorka

IMUNworld - doporučuje Eva Decastelo, ambasadorka

Potravinový doplněk IMUNworld je určený pro ženy i pro muže, jeho jedinou složkou je Právenka latnatá, používají se její následně drcené listy a kořeny, v některých případech i celá rostlina. Dlouhá historie právenky sahá až do asijských kultur. Užívání jako takové pochází z Ajurvédy a zmiňují se o ní ve staré čínské medicíně i v Indickém lékopisu. Jde o ANTIOXIDANT a vedle hlavní přednosti vedoucí k normální činnosti JATER a PROČIŠTĚNÍ přispívá i k normální funkci DÝCHACÍHO SYSTÉMU, TRÁVENÍ a OBĚHOVÉ SOUSTAVY. Udává směr k normální hladině GLUKÓZY V KRVI a stavu KLOUBŮ. Cílem je i přirozená OBRANYSCHOPNOST - IMUNITNÍ SYSTÉM, ODOLNOST. U žen přispívá k PREMENSTRUAČNÍMU a MENOPAUZÁLNÍMU komfortu. IMUNworld je opatřen certifikátem o zdravotní bezpečnosti na základě analýzy od akreditované laboratoře Státního zdravotního ústavu v Praze. A zároveň vlastní certifikát GMP (Good Manufacture Practice), jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

Koupit
nyní na www.herbalworld.cz
Měsíční kúra a rodinné balení za zvýhodněné ceny

Měsíční kúra a rodinné balení za zvýhodněné ceny

MĚSÍČNÍ KÚRA - 200 kapslí + 100 kapslí zdarma.

Koupit v akci
nyní na www.herbalworld.cz
Rodinné balení a doprava zdarma, od 12,- Kč za den

Rodinné balení a doprava zdarma, od 12,- Kč za den

RODINNÉ BALENÍ - 400 kapslí + 200 kapslí a doprava zdarma.

Koupit v akci
nyní na www.herbalworld.cz
Novinka STRONGMANworld, Zázvor černý – speciálně pro muže!

Novinka STRONGMANworld, Zázvor černý – speciálně pro muže!

Čistě přírodní cesta k nezdolné energii, zlepšení kondice a sportovních výkonů, podpora mužství a nabytí sebevědomí v každém věku. Hlavní složku Zázvor černý, neboli Kaempferia parviflora, znají obyvatelé Východu více jak 1000 let jako bylinu s výjimečnými účinky. Jako přírodní antioxidant působí příznivě na škodlivé volné radikály a tzv. oxidační stres, který hraje roli nejen při celkové únavě organismu a stárnutí. Poprvé k dostání i na českém trhu! STRONGMANworld tvoří další byliny považované za Svaté grály asijské medicíny – kořen Kozince blanitého, který se podílí na přirozené obranyschopnosti imunitního systému, výrazně podporuje činnost ledvin a močového měchýře a také normální funkci kardiovaskulárního systému. Kořen Ženšenu pravého pak příznivě působí na celkovou vitalitu, libido a sexuální zdraví a přispívá k duševní výkonnosti a udržení zdravého krevního oběhu.

Koupit
nyní na www.herbalworld.cz

Časová osa článků