Gabriela Dvořáková

Gabriela Dvořáková Foto: Martina Pipková Loudová

Noidova ex je po dvou dětech jako proutek: Sexy modelka se po mateřské vrací zpět za katedru

Modelka Gabriela Dvořáková (33), nyní provdaná Švamberová, si stále naplno užívá své role maminky. Bývalá manželka Václava Noida Bárty je se svou druhou dcerkou na mateřské. A vedle prvorozené Terezky, kterou má se známým zpěvákem, se věnuje i synovi svého současného manžela. Sexy brunetka už ale pomalu chystá návrat do práce.

„Manžel má ve střídavé péči syna, takže někdy jsem i taková trojnásobná maminka. Vracím se od září do práce. Budu učit. Těším se na to. Každá říká ,doma děti a pak do práce zase k dětem?’, ale to je něco úplně jiného. A moc se na to těším,“ svěřila se Super.cz modelka, která se občas vrací ke své profesi před objektivem.

„Občas si odskočím něco nafotit. Práci v modelingu mám moc ráda. Ale věnuji se tomu výjimečně,“ svěřila se Gabriela, která spolupracuje s návrhářkou Martinou Pipkovou Loudovou. „Líbí se mi její oblečení, které si sama navrhuje a šije. I já budu mít takovou svoji malou kolekci,“ dodala modelka, která je po dvou dcerkách ve skvělé formě.

Ex Mareše a Noida zářila ve Varech: Dvojnásobná maminka se objevila na módní přehlídce a ukázala druhého manžela

„Posiluji tělo, běhám, lyžuji a dělám vše, co se sportu týče. Hýbeme se pořád celá naše rodina. Už i ta malá. I náš křeček běhá pořád v tom kolotoči. Mám ráda jídlo, ráda vařím, ale snažím se jíst zdravě,“ dodala Gabriela. 

Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků