Lela Ceterová

Lela Ceterová Foto: archiv L. Ceterové

Ceterová v župánku bez podprsenky vyznala lásku Vémolovi. Po drsném období se zápasníkem vrkají jako hrdličky

Ještě před několika týdny to u nich doma doslova jiskřilo a mluvilo se o bouřlivém rozchodu. Teď už jsou ale Lela Ceterová (33) a její snoubenec Karlos Vémola (36) opět jako dvě zamilované hrdličky, které vrkají na každém kroku.

Tatam jsou obvinění z nevěry i násilí, temperamentní pár si vše vyříkal a užívá si naplno svou lásku. Vémola vzal svou milou do luxusní restaurace v Bratislavě, zahrnul ji drahými dary a relaxoval s ní v lázních. Blondýnka mezitím nešetří milostnými vyznáními.

Lela Ceterová po odchodu od Karlose: Byla jsem zmanipulovaná, tvrdí modelka. A oznámila velký návrat!

„Pokaždé, když si takto spolu vyrazíme, mě uděláš velmi šťastnou a cítím se jako v oblacích. Jsem ráda, že i po bouřlivém období se konečně vyjasňuje, miluji tě,“ rozněžnila se Ceterová. Po romantice si pak oba notovali, jak jsou šťastnými rodiči.

Karlos Vémola vrátil úder Marpovi. Bijec mu poslal drsný vzkaz, rapper se jen směje

To když malý Rocky oslavil dva měsíce a hrdý taťka Vémola s ním zapózoval v náručí. „Život není pořád skvělej, je to nahoru a dolů, ale právě děti jsou tím motorem, co nás žene kupředu. Ony jsou tím důvodem, proč nikdy nic nevzdat,“ má jasno bijec MMA, který v mezičase trénuje na boxerský souboj s rapperem Marpem, jenž nedávno vyjádřil obavy z toho, že Vémola zápas vzdá. Ten to ale popřel. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků