Misska Kateřina Průšová vybírala oblečení pro svého přítele.

Misska Kateřina Průšová vybírala oblečení pro svého přítele. Michaela Feuereislová

Miss Průšová začala podnikat, koupila podíl v kosmetickém salónu

Život missky Kateřiny Průšové (38) v posledních měsících prodělává řadu významných změn. Modelka se rozvedla s podnikatelem Vladimírem Konvalinkou a do toho se vrhla i na podnikání. Průšová si koupila podíl v jednom pražském kosmetickém salónu.

Kateřina Průšová si dlouhé roky peníze vydělávala především na přehlídkovém mole. To se ale teď mění. "Modelingu už se nevěnuju tolik jako dřív, ale před časem jsem získala podíl v jednom kosmetickém salónu, takže je teď ze mě především podnikatelka," přiznala se Průšová na otevření butiku s italskou módou Tombolini.

"Jak jsem se rozhodla právě pro ten kosmetický salón? Nejdřív jsem tam byla jen zákaznice, ale protože jsem byla s jejich službami moc spokojená, tak jsem se domluvila nejprve na spolupráci s tím salónem a nakonec jsem si tam koupila i podíl," vysvětlila Miss ČR pro rok 2002.

Průšová v současnosti žije s grafikem Davidem Martínkem, se kterým začala chodit poté, co zkrachovalo její manželství s podnikatelem Vladimírem Konvalinkou. A o svého přítele pořádně pečuje ve všech směrech. V italském butiku mu hned vybrala několik kousků oblečení. "Tahle móda je velmi elegantní a pohodlná zároveň. V tom jsou Italové mistři," pochvalovala si Kateřina sortiment nového obchodu v pražském paláci Filadelfie .

Italská móda padla do oka i ochrnutému Muži roku Martinu Zachovi (36), který na otevíračku dorazil se svou přítelkyní Nikolou. "Raději Martina k těm regálům nebudu moc pouštět, určitě by si zase nakoupil spoustu oblečení. Móda je jeho velký koníček," práskla Nikola na svého partnera. 

Josef Koukolíček