Držitelka titulu Miss Slovensko se cítí částečně doma i v Česku.

Držitelka titulu Miss Slovensko se cítí částečně doma i v Česku. Michaela Feuereislová

Doma je všude a nikde: Krásná Slovenka občas sama neví, ve které zemi se probudila

Pochází ze Slovenska, kde pendluje mezi rodnou Oravou a bratislavským bytem, velmi často jezdí za přáteli a partnerem do Česka a za prací cestuje po celém světě. Karolína Chomisteková zavazadla takřka nevybaluje.

„Teď už je to klidnější díky pandemii, ale dřív jsem měla takové stavy po probuzení, kdy jsem nevěděla, ve které zemi jsem. Doma na Oravě, v Bratislavě, někde v Paříži,“ smála se Karolína na představení nového zdravého nápoje.

Tuhla jí krev v žilách. Takto nejkrásnější Slovenka roku 2013 pištěla během adrenalinového zážitku

Nejkrásnější Slovenka roku 2013 žije všude a nikde. „Mám byt v Bratislavě, v Praze a často jsem u přítele v jeho pražském bytě. Když tedy někdy něco hledám, tak nevím, na kterých místech jsem to nechala. Aspoň mám výmluvu na to, že si stále musím nakupovat nové věci,“ smála se kráska.

Chomisteková, přirovnávaná k brazilské topmodelce Adrianě Limě, je jako modelka velmi žádaná i v zahraničí. Stále více se uplatňuje také jako influencerka. Tyto profese se podle ní překrývají.

Krásná Slovenka přirovnávaná k Adrianě Limě už není single. Chodí s nejlepším kamarádem Mareše

„V dnešním světě modelingu už klienti požadují, aby modelka měla dobrou prezentaci na sociálních sítích,“ říká kráska, která si ráda nechá pomoct a poradit.

„Mám mnoho lidí, kteří mi pomáhají. Můj bratr je fotograf, sestra je stylistka, spousta kamarádů mi něco vyfotí nebo edituje,“ říká Karolína Chomisteková. „Když se člověk dlouho pohybuje v jedné branži, tak už není schopný střízlivě posoudit, co je dobré a co není. Proto jsem ráda za rady ze svého okolí.“ 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků