Petr Kolář a Lenka Chlupáčová se rozešli po 10 letech vztahu.

Petr Kolář a Lenka Chlupáčová se rozešli po 10 letech vztahu. Michaela Feuereislová

Petra Koláře po 10 letech opustila partnerka: Krásná blondýnka s námi otevřeně promluvila o příčině rozchodu

Neprochází zrovna nejšťastnějším životním obdobím. Kvůli pandemii se Petru Kolářovi (55) ruší jeden kšeft za druhým, podle deníku Blesk má zpěvák na krku exekuci a soud nařídil prodej jeho domu. A do toho mu zkrachoval vztah s o dvaadvacet let mladší partnerkou Lenkou Chlupáčovou (32).

„Ano, mohu vám potvrdit, že jsme se s Petrem rozešli. Rozešli jsme se v dobrém, občas se to tak děje,“ komentovala exkluzivně pro Super.cz Chlupáčová rozpad vztahu, ke kterému došlo už loni na podzim.

Petr Kolář to drsně schytal za song pro SPD: Jste dno a póvl, vzkazují fanoušci. Takhle na to zpěvák reagoval

Kolář chodil s Chlupáčovou deset let. Právě kvůli tomuto vztahu se interpret hitu Ještě že tě lásko mám rozvedl s exmanželkou Zuzanou Krištofovou (49), se kterou má dva syny Petra (19) a Honzu (12).

Podle našich informací se ale nový vztah ani po společně prožité dekádě dál nevyvíjel, nedošlo ke svatbě ani nepřišli společní potomci. „Myslím si, že mě ten krok hodně posunul, jsem spokojená. Já i Petr máme vlastní životy,“ dodala silným vyrovnaným hlasem Lenka Chlupáčová.

Rocker Petr Kolář se proti opatřením nebouří: Kdyby lidé dodržovali základy hygieny, bylo by líp

Zajímavé je, že se do příběhu těchto dvou zapojila také Heidi Janků (59). Hudební vazby zpěváků v tom ale nehrají žádnou roli. Lenka Chlupáčová se zná s Heidi Janků z venčení psů. Staly se z nich přítelkyně a Heidi ještě s další společnou kamarádkou dokonce Lence pomáhala se stěhováním.

„Lenka bydlela chvíli u rodičů, odkud jsem jí pomáhala se stěhovat,“ řekla Super.cz Heidi. Dál ale celou věc komentovat nechtěla. „Zeptejte se, prosím, jich dvou, nemám právo mluvit o životě druhých,“ dodala Janků. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků