Heidi Klum

Heidi Klum Profimedia.cz

Heidi Klum předvedla nadupaný dekolt v latexu: Na filmové premiéře modelku nešlo přehlédnout

Heidi Klum (48) vzbudila pozornost napěchovaným dekoltem na světové premiéře nového katastrofického snímku Moonfall. Modelka oblékla latexový kabátek s kalhotami a outfit jí moc slušel.

Heidi se v Hollywoodu nyní pohybuje často, v Los Angeles totiž natáčí novou řadu reality show Německo hledá topmodelku. S německou obdobou původně amerického pořadu přišla v roce 2006 a v únoru se u našich sousedů začne vysílat už 17. série.

Co se týče práce, je Klum na roztrhání. Teprve v září dotočila 16. řadu pořadu Amerika má talent, kde léta zasedá v porotě. A už se prý připravuje na další sezónu.

Heidi Klum se nechala zašněrovat do sexy žlutého modelu, který nedovoluje žádné spodní prádlo

Kromě toho zvládá také rodinné povinnosti. Je maminkou Leni (17), Henryho (16), Johana (15) a Lou (12), které má z manželství se zpěvákem Sealem. Biologickým otcem nejstarší Leni je italský milionář Flavio Briatore, Seal si ji ale později adoptoval. V roce 2019 se Heidi provdala za mladšího muzikanta Toma Kaulitze známého ze skupiny Tokio Hotel.

V hlavních rolích v Moonfall se představí Halle Berry a Patrick Wilson a v českých kinech můžete film vidět od 3. února. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků