Tereza Dočkalová Super.cz

Nohy si neholím, ale není to manifest, říká moderátorka pořadu, který vyhlašuje Prasáky týdne

Pořad Kokoti na neděli, který moderuje herečka Tereza Dočkalová, má příznivce nejen mezi feministkami, ale najde se v něm řada tzv. normálních žen. A vždy jsme zvědaví, kdo bude vyhodnocen jako Prasák týdne. "Materiálu je pořád dost, na jednu stranu bohužel, a baví nás to," řekla Super.cz Tereza.

V době našeho rozhovoru byl aktuálním prasákem mistr etikety Ladislav Špaček. Shrnuto podle autorek pořadu jeho rady vedou k tomu, že žena by se měla vyholit, zdobit, sedět s nohama u sebe a mlčet. Padla například i jména sexuologa Radima Uzla, exposlance Dominika Feriho nebo psychiatra Jana Cimického. "Někdy se dostanu do přítomnosti nějakého z těch vyhlášených prasáků, že jsme třeba v jedné místnosti, a koukám, jestli to sleduje. A vždycky doufám, že ne," svěřila Dočkalová s tím, že k přímé konfrontaci prý zatím nedošlo.

Čechy kritizovaná vévodkyně Meghan? Herečka si v komentáři servítky nebrala

A holí si Tereza podle rady Ladislava Špačka nohy? "Teď ne. Ale ne proto, že bych to brala jako nějaký manifest, ale protože nemám čas, je zima a stejně to nikdo nevidí," vysvětlila herečka, která moderuje také pořad Protivný sprostý matky na internetovém vysílání České televize, věnuje se i nahrávání audioknih a rok po porodu dcery Berty se vrací i k divadlu. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků