Gabriela Boučková

Gabriela Boučková Foto: Archiv G. Boučkové

Před osmi lety se seznámili na Mauriciu, teď tam jsou znovu. 11 měsíců po porodu se manželka Libora Boučka ukázala v plavkách

Libor Bouček (41) s manželkou Gabrielou odletěli ze studeného Česka do teplých krajů. Vybrali si exotický ostrov Mauricius. Odletěli na místo, kde se poprvé před lety potkali.

Gabriela byla v roce 2014 na soustředění České Miss 2014 na Mauriciu, Libor finalistky doby moderátor galavečera doprovázel a natáčel s nimi medailonky.

"Vyrazili jsme na místo, kde náš příběh před osmi lety začal. Tady jsme se potkali," prozradil Bouček. "A tak tu jsem. V tříčlenné rodině, o které jsem snil. A vlastně jsem hrd a šťasten, že jsme zdrávi," dodal moderátor.

Libor Bouček si po 7 letech pozval do Máme rádi Česko manželku: Takhle dojemně o něm krásná Gabriela vypráví

Jedenáct měsíců od narození jejich syna Alberta se bývalá finalistka České Miss ukázala v plavkách. A je zase ve skvělé formě! Na svého manžela Libora kráska pěje jen samé ódy.

„Víc se bojí a víc si cení svého času. Uvědomuje si, jak to letí, protože vidí, jak Albert za těch 9 měsíců vyrostl. Je milujícím tátou,“ rozněžnila se už před několika měsíci někdejší misska. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků