Tereza Kerndlová

Tereza Kerndlová Foto: archiv T. Kerndlové

Takový výhled má její manžel René: Tereza Kerndlová vyšpulila pozadí v tangách

Silný vítr a náhlé změny počasí zasáhly nejen Česko, ale i ostatní evropské státy, včetně Španělska, kde žije Tereza Kerndlová (35). Ta si na sociálních sítích posteskla, že se v posledních dnech nemůže koupat ani opalovat, ale jen za okny pozorovat, jak fučí a prší. Ovšem, jen co se trochu vyjasnilo, vyrazila zpěvačka na sluníčko.

Na svém profilu fanoušky opět potěšila snímkem, na kterém ukazuje své sexy křivky, tentokrát ve spodním prádle. Věřili byste, že pro svou postavu příliš nedělá? „U mě je to takové vlnobití. Jednou se o postavu starám hodně a jednou vůbec,“ svěřila Super.cz před pár týdny během své návštěvy Česka.

Tereza Kerndlová (35) pečuje o svou pleť po vzoru krásné maminky. Ta si v 90. letech dělala masky z tvarohu nebo vajíček

„Jsem taková línější a jsem ráda, že to celkem pořád všechno drží pohromadě i při tom, že necvičím jednou nebo třikrát týdně. Musím to zlepšit,“ práskla na sebe brunetka, která dle svých slov sází především na delší procházky a jídelníček, nepřejídá se.

Většinu snímků, které vznikají v okolí jejich vily ve španělské Esteponě, fotí její manžel René, který si na její popularitu, obdivné komentáře a internetové nápadníky zvykl. „Kdyby mu to vadilo, tak bych takové fotky nepřidávala a myslím si, že je to focené citlivě. Na plavkách není nic špatného,“ myslí si Kerndlová. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků