Bára Jánová dostala své osobní věci a mohla se poprvé ozvat fandům

Bára Jánová dostala své osobní věci a mohla se poprvé ozvat fandům Foto: Instagram B. Jánové

Letím domů! Bára Jánová opouští reality show Survivor: Tohle jsou její první slova po vypadnutí

Po Matěji Paprčiakovi opustila reality show Survivor herečka Bára Jánová (33). O jejím odchodu rozhodl duel, ve kterém se postavila proti soutěžící Johy. V souboji o udržení rovnováhy nakonec hvězda seriálu Slunečná neuspěla a musela si zabalit kufry domů.

„Kmen Mao, mám vás ráda! Všechny! Je toho tolik, přetolik. Budu s vámi sdílet to, co mi Survivor DAL & NEVZAL! Ale teď, letím domů. A víte co? Moje maminka má dnes 60. narozeniny. Díky, mami. Jsi nejlepší máma na světě. Jedu za tebou,“ ozvala se brunetka fanouškům a rodině z letadla, když dostala zpět přístup ke svým osobním věcem a telefonu.

Falešný, sebestředný, srab, intrikán: Expřítel Hanychové to od diváků Survivoru schytal. Agátě naopak vysekli poklonu

„Dala jsi to se ctí,“ složila své kolegyni kompliment herečka Eva Decastelo (44). „Koukali jsme, drželi palce! Moc nás dneska Tvoje vypadnutí mrzelo, ale na druhou stranu to muselo být ohromně náročný, tak se musíš už těšit i domů, ne?“ okomentoval její odchod účastník MasterChef Česko, Pavel Berky.

Jánová tušila, že se jí duel opět nevyhne. Už v minulosti byla některými členy kmene označena za nejslabší článek, další s ní už od začátku příliš nesympatizovali, a kvůli tomu musela o své místo v týmu červených zabojovat znovu. Podruhé už bohužel takové štěstí neměla. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků