Shailene Woodley a Aaron Rodgers

Shailene Woodley a Aaron Rodgers Profimedia.cz

Snoubenec slavné herečky je zásadně proti vakcínám. Ona má úplně jiný názor: Jak to spolu doma zvládají?

Shailene Woodley (30) a Aaron Rodgers (38) šokovali svět, když loni v únoru oznámili zásnuby. Vztah totiž drželi pod pokličkou a dodnes ho moc neprezentují. S hráčem amerického fotbalu to slavné herečce prý klape, a to i přes to, že mají velmi rozdílné politické názory.

Ukázalo se, že co se týče očkování proti covidu, stojí každý z nich na opačné straně barikády. Zatímco herečka je pro vakcíny, Rodgers je zarytý antivaxer a nejednou pohoršil veřejnost svými výroky a kritikou Bílého domu. A jak jim to tedy vůbec může klapat?

„O politice se rozhodli doma nedebatovat,“ uvedl zdroj blízký páru pro magazín People. „Neshodují se ve spoustě věcí, takže se těm tématům prostě vyhýbají. Názor Shailene je v tomto ohledu neměnný, takže se ji Aaron ani nepokoušel přesvědčovat,“ dodal.

Nejvnadnější Miss po 3. dávce vakcíny: Z pohledu lékařů a sester bych lidi nahnala k povinnému očkování!

Rodgers se nechal slyšet, že není očkovaný a preferuje přirozenou imunizaci a léčbu homeopatiky. Kvůli porušení pravidel proti šíření nemoci covid-19 ho sportovní asociace NFL také penalizovala.

Woodley je ekologickou aktivistkou, za účast na protestech ji v roce 2016 dokonce zatkli. Sama spolupracuje s několika progresivními politickými organizacemi.

S Rodgersem začala randit v době pandemie a poměrně rychle spolu začali bydlet. Své soukromí si však bedlivě střeží a na veřejnosti se společně příliš neukazují. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků