Chloe Ferry

Chloe Ferry Foto: Instagram @chloegshore1

Zapomněla jsi vyretušovat pozadí a ta podprsenka je ti malá, píší hvězdičce v prádle sledující

Chloe Ferry (26) s úpravou fotek nedá chvíli pokoj. Už zase ji sledující osočili z toho, že na její fotce v prádle něco nehraje.

Hvězda z reality show Geordie Shore si na přirozenost nikdy nehrála, ale občas to s úpravami přežene. To se jí stalo i na poslední fotce v prádle a fanoušci si toho ihned všimli.

Moje rouška má víc materiálu než tvoje kalhotky, píší fanoušci nestydě z reality show

„Zapomněla jsi na odraz,“ psal jeden a další se přidal slovy: „Photoshop na pozadí.“ Ovšem to nebyl jediný prohřešek, za který se dočkala pár nepříjemných komentářů. Sledující poukázali i na to, že by si při reklamě na prádlo mohla obléknout správnou velikost.

„Proč nikdy nenosíš podprsenky, kde by ti seděl košíček? Vypadalo by to lépe!“ napsala jí jedna z fanynek a další se přidala: „Vypadáš dobře, ale vypadalo by to lépe, a navíc by ses i cítila lépe, kdybys měla správnou velikost podprsenky.“

Zase ten nepovedený Photoshop! Britská hvězdička si nedá pokoj s úpravami a fanoušci jí to dávají sežrat

Chloe si na své silikonem upravené poprsí neoblékla malou podprsenku poprvé, sami se můžete podívat do galerie, kolikrát už propagovala prádlo, které rozhodně pěkně nesedělo. A to už má i vlastní značku! 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků