Elizabeth Debicki ztvárnila princeznu Dianu velmi věrohodně.

Elizabeth Debicki ztvárnila princeznu Dianu velmi věrohodně. Profimedia.cz

Dcera baleťáků je v roli princezny Diany k nerozeznání od originálu: Podívejte se, jak jí to slušelo v bílém

Narodila se v Paříži mamince Australance a tatínkovi z Polska. Elizabeth Debicki je ale podle fotek z natáčení páté série seriálu Koruna princezně Dianě podobná snad nejvíce ze všech hereček, které kdy tuto roli dostaly.

Rodiče Elizabeth dali do vínku lásku k tanci. Oba tančili balet a při něm se i seznámili. Tanec milovala i princezna Diana a jediný větší rozdíl mezi nimi je, že je od sebe dělí několik centimetrů. Diana měřila 178 cm, zato Debicki dosáhla výšky 190 cm.

To není archivní fotka Diany, ale její představitelka z Koruny v nejodvážnějších šatech, které kdy princezna vynesla

Na nejnovějších snímcích se nová představitelka Diany v Koruně ukázala v bílých šatech, které připomínají model, který princezna vynesla v roce 1995 na koncert pro děti v Bosně v Itálii. Snímky z této akce najdete níže v galerii.

Herečka je své předloze tak podobná, že by si ji z některých fotek lidé mohli s Dianou opravdu splést. Tým maskérů zvládl jak účes, tak i make-up na jedničku, jak se můžete podívat na detailnějších snímcích.

10 hereček, jež se proměnily v princeznu Dianu: Kristen Stewart není jediná, ze které fanoušci nebyli nadšení

Kromě Elizabeth, která v roli Diany vystřídala Emmu Corrin, se v dalších dvou sériích vyměnila celá hlavní sestava herců, a tak se vedle ní v roli prince Charlese objeví Dominic West, roli královny převzala Imelda Staunton, prince Philipa odehraje Jonathan Pryce a místo Heleny Bonham-Carter se v roli princezny Margaret objeví herečka Lesley Manville.

Pátá série má na Netflixu plánovanou premiéru v listopadu letošního roku. 

Líbí se vám Elizabeth Debicki jako princezna Diana?

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků