Michelle Heaton

Michelle Heaton Profimedia.cz

Fanoušci upozornili slavnou zpěvačku, že má zdeformované prso: A ještě že to udělali!

Když se britská zpěvačka Michelle Heaton (42) loni předvedla fanouškům na Instagramu v bikinách, začali ji upozorňovat, že má jedno prso podivně deformované. Radili jí, ať se ujistí, že je implantát v pořádku. A dobře udělali.

Skutečně totiž hrozilo, že je silikon prasklý. Michelle musela vyhledat pomoc odborníků a nechá si implantáty vyjmout.

„Nevím, jak vám všem za ty komentáře poděkovat. Díky vašim upozorněním jsem to začala řešit. Už nějakou dobu předtím jsem něco tušila, neměla jsem v té oblasti žádný cit, ale nevěnovala jsem tomu tolik pozornosti, kolik jsem měla,“ vzdala hold sledujícím na sociální síti za jejich péči.

Zpěvačka bojuje se závislostí na drogách a alkoholu: Snímek z doby, kdy na tom byla nejhůř, fanoušky šokoval

Bývalá členka kapely Liberty X podstoupila před 10 lety mastektomii a rekonstrukci poprsí kvůli vysokému riziku vzniku rakoviny. Od té doby své silikony neřešila. Měla totiž jiné starosti.

Poslední tři roky totiž bojuje se závislostí na drogách a alkoholu. Léčbu zahájila až začátkem loňského roku a od té doby je čistá a střízlivá.

V prosinci na apel fanoušků podstoupila vyšetření poprsí a naplánovala zmiňovaný zákrok. Na ten se sice netěší, ale je vděčná, že se jí včasně dostane pomoci. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků