Sydney Sweeney

Sydney Sweeney Profimedia.cz

Před kamerou se nebojí svléknout, pokud to stojí za to: Tohle si myslí nejhanbatější hvězda Euforie o nahotě ve filmech

V populárním seriálu Euforie, v němž ztvárnila nestydatou Cassie, toho ukázala hodně. A zdálo se, že nahota herečce Sydney Sweeney (24) nedělá problémy. Při tvorbě druhé řady, kterou aktuálně vysílá HBO, se ale rozhodla trochu přibrzdit.

Sweeney přiznala, že požádala tvůrce, aby v seriálu ponechali jen nezbytně nutné scény, v nichž se objevuje nahoře bez. A ti prý jejímu přání vyhověli.

„Sam Levinson je skvělý,“ vzdala hold autorovi seriálu v rozhovoru pro list The Independent. „Byly scény, ve kterých měla být Cassie nahoře bez, ale přišlo mi to zbytečné. Řekla jsem to Samovi a on uznal, že to není potřeba.“

Věčně obnažená herečka (24) na předávání cen překryla vnady obří mašlí

„Nikdy jsem neměla pocit, že mě do nahých scén nutí, nebo že to cpe do seriálu na sílu. Když jsem to dělat nechtěla, nemusela jsem,“ dodala k věci herečka.

Uznala také, že diváci kvůli nahým scénám neberou její postavu vážně a přehlížejí její herecký výkon.

„Jsem pyšná na svou práci na Euforii. Myslím, že jsem to zahrála skvěle, ale nikdo o tom nemluví, protože jsem se svlékla. Natočila jsem Bílý lotus a najednou si mě lidé všímají,“ promluvila o svém dalším projektu pro HBO.

Lépe svobodu asi vyjádřit nemohla: Britney Spears se fanouškům ukázala úplně nahá

„Najednou chtějí vědět, v čem dalším účinkuji, a já si říkám, copak nikdo neviděl Euforii nebo Příběh služebnice?“ dodala k tématu. „Když se před kamerou svlékne muž, udělí mu za to ceny a opěvují ho. Když to udělá žena, je to něco zcela jiného,“ myslí si.

Kromě zmiňovaných předvedla Sydney úctyhodný výkon i v seriálu Ostré předměty. Nahá se pak předvedla i ve filmu Voyeuři. Co se týče nahoty, myslí si, že by neměla být tolik tabuizována.

„Lidé se v klidu dívají na to, jak někoho ve filmech vraždí, ale jakmile se tam někdo objeví nahý, hned je z toho oheň na střeše,“ uvedla před časem v rozhovoru pro TeenVogue. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků