Karlos Vémola

Karlos Vémola Michaela Feuereislová

Karlos Vémola vrátil úder Marpovi. Bijec mu poslal drsný vzkaz, rapper se jen směje

Karlos Vémola (37) vrátil úder Marpovi (37), který se do něj pustil s tím, že se bojí, že „Terminátor“ vzdá jejich květnový souboj v boxu. Ten se už několikrát odkládal kvůli Vémolovým zraněním. Zápasník MMA poslední týdny plnil stránky nejen společenských webů svými vztahovými peripetiemi s partnerkou Lelou Ceterovou (33), které by vydaly na telenovelu. I do nich si Marpo rýpl.

„Přestaň se živit debilníma bulvárníma kokoťárnama a vlez zase do ringu a do klece,“ popichoval Vémolu, který si nenechal nic líbit a rapperovi poslal vzkaz z tělocvičny.

Marpo poslal drsný vzkaz Vémolovi. Neřeš koko*árny a vlez do ringu!

„Marpo, zatímco ty máš blbý kecy na Instagramu, tak já makám v gymu. Myslím, že ti asi někdo řekl, že nejsem úplně zdravotně v pořádku, takže máš teď silný řeči, ale to se hodně pletou. Ruka je na nejlepší cestě, dávám se dohromady a rozhodně v květnu v tom ringu budu. Takže ty začni makat, protože já už teď trénuju třífázově, ty vůbec nevíš, co to znamená třífázový trénink,“ pustil se do něj s tím, že on určitě trénuje maximálně třikrát týdně.

„Já každej den od rána do večera makám, a slibuju ti, že se připravuju na ten první životní knockout. Aby ses nedivil, kdyby přišel už v prvním kole, takže místo hloupých řečí, kamaráde, víc trénuj,“ pustil se do Marpa.

Lela Ceterová po odchodu od Karlose: Byla jsem zmanipulovaná, tvrdí modelka. A oznámila velký návrat!

Populární rapper ale zůstal ledově chladný. Sám je známý tím, že si soukromý život střeží jako oko v hlavě a zdaleka nezveřejňuje všechno, co ve svém volném čase dělá. „Věř, že trénuju, akorát nežiju na Instagramu a nemusím tam sdílet každej prd,“ odpověděl mu stručně a jasně s úsměvem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků