Karlos Vémola a Lela Ceterová

Karlos Vémola a Lela Ceterová Herminapress

Lela Ceterová po odchodu od Karlose: Byla jsem zmanipulovaná, tvrdí modelka. A oznámila velký návrat!

Slovenská modelka Lela Ceterová (33) se vrací k partnerovi a otci svých dvou dětí, dcery Lili a syna Rockyho, Karlosi Vémolovi (36) a budou dál fungovat jako rodina. Stalo se tak necelé dva týdny poté, co Vémola na sociální síti zveřejnil video, v němž oznámil konec vztahu s Ceterovou, kterou nařkl z nevěry. Video později stáhl.

Ceterová pro web Blesk.cz uvedla, že s Vémolou už delší dobu neměli dobré období. Karlos byl nervózní, protože nemohl zápasit a trénovat, chodil pozdě domů a do toho modelka před časem podstoupila operaci a dle jejích slov na ni všechno dolehlo. Proto se rozhodla, že s dětmi odejde.

3 scénáře slavné telenovely Vémola - Ceterová: Usmíření, svatba, rozvod? A najde se ztracený mobil?

„V době, kdy jsem se rozhodla, že odejdu, mi nabídl pomoc právě tolik zmiňovaný kamarád a sponzor mého muže,“ uvedla Ceterová s tím, že kamarád ji doprovázel na prohlídkách při hledání bydlení, měl jí nabízet dovolenou, mluvit o vlastní manželské krizi a daroval jí diamantový prsten.

„Přiznávám se, výborně mě zmanipuloval, lhal mi, jeho ženě, Karlosovi a sebral mi telefon, protože se bál, že pravda vyjde najevo,“ tvrdí Ceterová ve svém prohlášení. Zároveň vyloučila, že by s kamarádem měli něco intimního.

Manželka muže, kterého měl Vémola napadnout, promluvila. Přijala Karlosovu omluvu?

S Karlosem si prý Lela vše vysvětlila a dál budou fungovat jako rodina. „Promiň, miluji tě,“ vzkázala Terminátorovi. 

Super.cz


Časová osa článků