Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-Whiteley Profimedia.cz

Už to má za pár! Andělská modelka s plnými rty ukázala těhotenské bříško v upnutých šatech

Modelka Rosie Huntington-Whiteley (35) čeká své druhé miminko se snoubencem Jasonem Stathamem. Soukromí si sice pár střeží, ale modelka občas něco skrz sociální sítě prozradí a ukáže. Teď už vlastně ani nemůže přidat fotku, aniž by ukázala, jak velké už má bříško.

Těhotenství prozradila Rosie skrze Instagram v srpnu loňského roku, kdy na poslední fotce ze série v šatech ukázala, že se jí pod nimi rýsuje malé bříško. Pár má doma už 4,5letého syna Jacka a podle velikosti bříška na posledním snímku, se z nich stane čtyřčlenná rodina velice brzy.

Překrásná modelka se smyslnými rty se svlékla a na titulce časopisu se objevila nahá

Statham a krásná britská modelka se seznámili v roce 2010, jako pár se ovšem světu představili na červeném koberci o rok později. V roce 2016 oznámili zasnoubení a místo ke svatbě se rychleji dostali k druhému miminku. „Ten čas přijde. Dlouho jsme se zaměřovali jen na práci, a pak přišel Jack. Mluvíme o tom a těšíme se, že to jednou přijde. Není to jednoduše naše priorita a jsme takto šťastní,“ uvedla Huntington-Whiteley pro magazín Extra v roce 2018. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků