Scarlett Wilson

Scarlett Wilson Profimedia.cz

Trpěla anorexií a málem zemřela na podvýživu. Dnes je z ní svalnatá kulturistka, která inspiruje ostatní

Dvacetiletá Scarlett Wilson z Velké Británie prošla nevídanou proměnou. Online koučka trpěla jako teenagerka anorexií. Jako dívka totiž byla zneužívána, následně trpěla depresemi, a aby toho nebylo málo, byla na střední škola terčem šikany.

Scarlett přestala jíst, vyhubla, a nakonec kvůli anorexii málem zemřela. Coby čtrnáctiletá byla hospitalizována s podvýživou, což jí zachránilo život. Ani to ale nestačilo a několikrát se s anorexií znovu léčila na psychiatrii.

Gabriela Gášpárová z Love Islandu promluvila o boji s anorexií: Vážila pouhých 40 kilo, pak extrémně přibrala

Tam se ji podařilo stabilizovat a Scarlett se rozhodla radikálně změnit život. Začala cvičit, a postupně se rozhodla věnovat kulturistice. Zdravá a vyvážená strava a dřina ve fitku, je teď jejím denním chlebem. Scarlett se podařilo nejen uzdravit, ale stala se uznávanou koučkou, která dává rady ostatním lidem, jak se dostat do formy nejen cvičením, ale především vyváženou stravou.

Viki z MasterChefa otevřeně o poruchách příjmu potravy: Období anorexie střídalo období záchvatovitého přejídání

Sama se navíc cítí skvěle i po psychické stránce a je ráda, že může být inspirací pro ostatní. Postavu má nyní samý sval a konečně je v životě opět šťastná. A hlavně - zachránila si život. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků