Hana Mašlíková

Hana Mašlíková Foto: archiv H. Mašlíkové

Hana Mašlíková předvedla výstavní figuru v bikinách. A pěla ódy na manžela!

Hana Mašlíková (40) odletěla s rodinou na dovolenou. S manželem Andrém Reindersem, ke kterému se po roce odloučení vrátila, a synem Andreáskem, odcestovali do Ománu. Ani tady Hanka, která je milovnicí a propagátorkou pohybu, nepolevuje. Mašlíková je velkou milovnicí fitka a zdravého životního stylu, a tak není divu, že má v plavkách, co ukázat.

Bývalá modelka sice zapózovala na pláži na lehátku, ale kromě lenošení s manželem i pravidelně sportuje. A jak je vidět, oba si vychutnávají, že se jim podařilo překonat vleklou manželskou krizi. Mašlíková teď na svého muže pěje jen samé ódy.

Rozvod se nekoná. Mašlíková je po roční pauze v manželství zase šťastná! Tato slova váš šokují

„Jsme tak rozdílní, ale zároveň stejní. On introvert, já extrovert. On klidný, já neurotik. On rozvážný a trpělivý, já impulzivní a netrpělivá. On uzavřený, já přátelská a otevřená. On tichý, mě je všude plno. On nedůvěřivý, já důvěřivý blbec. On zpomalený, já hyperaktivní. On zachová vždy chladnou hlavu, já zmatkuju. On chladnej, já citlivá. Ale oba jsme dost silné osobnosti, cílevědomé, ctižádostivé, individualisti, sportovně založeni, trošku sobečci, puntičkáři, oba jsme extrémně na pořádek, milujeme zvířata a dobré jídlo,“ vyjmenovala, co všechno ji spojuje s manželem nadšená moderátorka.

Tak jim přejme, aby jim to tentokrát vydrželo, a kdoví, třeba se malý Andreasek dočká i sourozence. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků