Zuzana se věnuje velmi zajímavé profesi. Super.cz

Ozdoba módních přehlídek už dala modelingu sbohem. Krásná dcera Jana Rosáka se věnuje dost netradičnímu oboru

Před lety nechyběla na žádné prestižní módní přehlídce a ve svém oboru bodovala na zahraničním poli. Zuzana Rosáková (44) už ale dala modelingu dávno sbohem. Dcera známého moderátora Jana Rosáka (75) se věnuje svým dětem a zajímavé profesi, kterou vystudovala.

Zuzka Rosáková je necelý rok po porodu jako proutek. Pochlubila se i rozkošnou dcerkou, která je celá po exotickém tatínkovi

„Na modeling už jsem stará,“ rozesmála sympatickou blondýnku naše otázka, zdali se ještě někdy věnuje modelingu. „Dělám veterinární fyzioterapii. Vystudovala jsem vysokou školu zemědělskou, kynologii a fyzioterapii zvířat, a teď se tomu věnuji,“ promluvila o své aktuální profesi kráska. „Mými pacienty jsou pejsci a kočičky. Jsou po operacích, jsou ochrnutí, mají pohybové problémy a my se je snažíme dát dohromady,“ dodala na téma práce Zuzana.

Bývalou modelku jsme potkali na druhých narozeninách Muzea fantastických iluzí, kde ji doprovázel syn Ryan (4) a dcera Lili (8) a nechyběl ani dědeček Jan Rosák s babičkou Jiřinou Rosákovou. Nebyl to výjimečný úkaz, rodina tráví hodně času pohromadě. „Celé Vánoce jsme spolu strávili v Rakousku. Trávíme hodně času spolu,“ říká Zuzana Rosáková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků