Vladimír Čapek je bratrem krásné blondýnky, kterou pravidelně vídáme na obrazovkách.

Vladimír Čapek je bratrem krásné blondýnky, kterou pravidelně vídáme na obrazovkách. TV Nova

To byste neuhádli! Vladimír (44) ze Survivoru je bratrem jedné z našich nejkrásnějších zprávařek

Vladimír Čapek (44) je účastníkem reality show Survivor, ve které soutěží za modrý tým Azua. Zajímavostí je, že tento tmavovlasý sympaťák je bratrem krásné Evy Perkausové (28), o čemž neměl nikdo tušení.

„Ano, je to pravda,“ potvrdila Super.cz moderátorka z Primy, která se informací raději veřejně nechlubila, aby svému bratrovi nezavařila. „Byla bych nerada, aby si někdo myslel, že je v show díky nějaké protekci. Vybojoval si to naprosto sám a já mu moc přeji, aby si ten svůj sen užil. Pochopitelně mu fandím z celého srdce,“ řekla nám Perkausová.

Konec v reality show Survivor: Zpěvák nečekaně odstoupil!

Informaci o příbuzenství přinesl web Extra.

Podobnost ani shodu jmen mezi nimi nehledejte. Mají totiž stejnou maminku, ale jiného otce. Vladimír se živí jako IT konzultant největší české počítačové firmy a jeho sestra měla pravdu, když řekla, že si účastí v show plní svůj velký sen.

„Jsem univerzální, introvert i extrovert. Jsem velkým fanouškem, takže na výhru mám ty nejvyšší ambice a doufám, že to, že tuhle soutěž znám a mám ji nakoukanou, by mi to mohlo pomoct,“ prozradil o sobě v medailonku. „Já jsem se sem hlásil čistě jen jako hráč, nijak se neprezentuju na sociálních sítích, pracuju v práci, kde jsem strašně spokojený. Přišel jsem si zahrát hru a splnit si sen,“ dodal.

Je trošku psychicky labilní, pustili se do Ivy Pazderkové soutěžící. V Survivoru došlo na první antipatie

Svůj sen si plní v Dominikánské republice, kde nyní bojuje nejen o přežití, ale i krásnou finanční odměnu. Nebude to mít ovšem jednoduché. Hned při prvním vyřazování unikl jen o fous vypadnutí. Členové modrého týmu totiž nejčastěji hlasovali právě pro něj a soutěžící Moniku, která nakonec s vyšším počtem hlasů reality show opustila. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Časová osa článků