Adele

Adele Foto: Adele/ Instagram, Profimedia.cz

Plačící Adele promluvila k fanouškům. Je to jako facka do obličeje, zuří

Zpěvačka Adele (34) se fanouškům ozvala s nepříjemnou zprávou.

Pouhý den před plánovaným začátkem musela odsunout své rezidenční působení v Las Vegas. Na vině je podle jejích slov covid a onemocnění v týmu lidí, s nimiž vystupuje a spolupracuje.

Vzhledem k tomu, že zpráva přišla pouhých 24 hodin před prvním koncertem, mnoho fanoušků zuří. „Je to jako facka do obličeje,“ stěžují si na sociálních sítích.

Vím, že vypadám úplně jinak. Adele se poprvé po zhubnutí víc než 40 kil objevila na obrazovkách

„Vím, jak těžké je show uspořádat, zvlášť v době pandemie. Ale těžké je i to našetřit peníze na lístek, zařídit si v nemocnici dovolenou, když je tak málo lidí, zabookovat letenku a hotel...,“ píše jeden ze zklamaných diváků.

Vstupenky, jejichž cena se pohybovala mezi 85 a 680 dolary, ale cena od překupníků se podle Daily Mailu vyšplhala i na 30 tisíc dolarů (cca 645 tis. Kč) za lístek, zůstávají v platnosti, tisk spekuluje o přesunu na duben. Mnozí už ale do Las Vegas přicestovali.

Zpěvačka Adele se na pódiu neubránila slzám: Tohle gesto dojalo i její fanoušky

„Udělali jsme naprosto všechno, co jsme mohli, abychom to připravili k dokonalosti, ale zasáhlo nás zpoždění dodávek s vybavením a covid. Půlka mého týmu bojuje s nemocí, a je tak nemožné show uskutečnit,“ plakala zpěvačka na videu. „Jsem naštvaná, je mi trapně a je mi to hrozně líto. Opravdu se velmi omlouvám,“ dodala. Kritika ji však neminula. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků