Amanda Holden

Amanda Holden Profimedia.cz

Po vzoru Heidi Klum nechala moderátorka spodní prádlo doma, pod šněrovacími šaty pro něj nebylo místo

Není to tak dlouho, kdy se fanouškům ve žlutých šatech s rafinovaným šněrováním ukázala modelka Heidi Klum (48). Podobné šaty nyní vynesla i moderátorka a porotkyně talentové soutěže Amanda Holden.

Na zahájení nového ročníku Britain´s Got Talent dorazila ve dlouhých žlutých šatech, které měly šněrování jak na rameni, tak na stehně, odkud vedlo až nahoru k bokům, tudíž nedávalo Amandě moc velký prostor pro jakékoliv kalhotky. Je ale možné, že i na takový rozparek mají stylisti trik.

Do televize na ni přišly stížnosti za odhalené bradavky! Takhle vypadá slavná moderátorka (50) v bikinách

Holden je celkem proslulá tím, že podprsenku nenosí téměř nikdy, ani pod žluté šaty si ji nevzala, a ještě si se Simonem Cowellem dělali srandu z trčících bradavek. Oba si je zakrývali prsty a tomu všemu se smál další porotce, herec David Walliams.

Heidi Klum se nechala zašněrovat do sexy žlutého modelu, který nedovoluje žádné spodní prádlo

Čtveřice porotců včetně zpěvačky Aleshy Dixon (43) se v tomto složení potkává v britském talentu po desáté. Amanda a Simon jsou porotci od první série, tudíž je toto jejich patnáctá společná. Talentovou show bude tradičně provázet oblíbená moderátorská dvojice Ant a Dec. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků