Ilustrační foto

Ilustrační foto Profimedia.cz

Den po svatbě se rozhodla požádat o rozvod. Neuvěříte, co nevěstu tak namíchlo!

Že novomanželé po pár dnech, někdy i hodinách ze sňatku vystřízliví, to se občas stává. V příběhu nevěsty, o níž tu bude řeč, ale alkohol nehrál roli. O rozvod se rozhodla požádat kvůli tomu, že partner nerespektoval její požadavek.

Žena se o příběh podělila s americkým magazínem Slate, kam napsala o radu. Oč šlo? Na manžela prý měla jediný požadavek: aby jí na svatební party neplácl dort na obličej. Přesně to ale muž udělal, což nevěsta považuje za absolutní nerespektování jejího přání. Proto mu následující den oznámila, že je konec.

Svatební noční můra! Nevěsta u oltáře omdlela a pozvracela se. To nejhorší ale mělo teprve přijít

„Kdyby to byl rozumný muž, který mě dobře zná, tak by to nikdy neudělal. Místo toho mě chytl za krk a hlavu mi vrazil přímo do dortu. Plánoval to, protože dort tím zničil, ale měl připravených plno cupcaků,“ postěžovala si nevěsta.

Lidé se rozdělili do dvou skupin, jedna radí, že by měla dát ženichovi druhou šanci, další s ní názorově souzní. Objevilo se dokonce i několik reakcí, že by se žena měla nejen rozvést, ale na partnera podat i trestní oznámení za násilí. 

Zaslouží si ženich druhou šanci?

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků